Polish HardCore Wrestling - Nieoficjalna Polska Federacja TWG serwer 3!!!
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Strona GłównaStrona Główna  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Edge

Go down 
5 posters
AutorWiadomość
majster0
Jobber
Jobber
majster0


Liczba postów : 44
Reputacja PHW : 25823
Browarów za Pomoc : 0
Data Dołączenia : 15/05/2010
Wiek : 30
Skąd : Krzanowice

Edge Empty
PisanieTemat: Edge   Edge I_icon_minitimeSro Kwi 13, 2011 1:14 pm

Pewnie już wiecie że Edge na ostatnim RAW zakończył kariere, podczas badań okazało się że cierpi na symptomy neuropaksji (zablokowanie fnkcji nerwów) dalsze jego występy mogłyby spowodować paraliż bądź śmierć. Panowie kolejny wielki przechodzi na sportową emeryture WWE będzie miało problem wypełnić tą luke po Edgu... Crying or Very sad
Powrót do góry Go down
Jakub
Low-Carder
Low-Carder



Liczba postów : 63
Reputacja PHW : 25860
Browarów za Pomoc : 0
Data Dołączenia : 11/05/2010
Wiek : 28
Skąd : Warszawa

Edge Empty
PisanieTemat: Re: Edge   Edge I_icon_minitimeCzw Kwi 14, 2011 4:18 am

no to fakt bo te młodziaki co dochodzą to cipy a nie wrestlerzy, edge pochodzi z najleprzych lat WWE/WWF
Powrót do góry Go down
Szymek666
Low-Carder
Low-Carder



Liczba postów : 60
Reputacja PHW : 25903
Browarów za Pomoc : 0
Data Dołączenia : 10/05/2010
Wiek : 31
Skąd : Rembertów

Edge Empty
PisanieTemat: Re: Edge   Edge I_icon_minitimeSob Kwi 16, 2011 2:22 am

To prawda taki np Alex Raily to ciota w sumie Cin Cara trochę walczy w biznesie wrestlingowym ale też troche do dupy ulepszony Gey Mysterio to wszystko
Powrót do góry Go down
majster0
Jobber
Jobber
majster0


Liczba postów : 44
Reputacja PHW : 25823
Browarów za Pomoc : 0
Data Dołączenia : 15/05/2010
Wiek : 30
Skąd : Krzanowice

Edge Empty
PisanieTemat: Re: Edge   Edge I_icon_minitimeSob Kwi 16, 2011 5:55 am

Z tych nowych to dla mnie Alberto się dobrze sprawuje i zastanawia mnie jak potoczą się losy członków Nexusa i Corre gdy te grupy się rozpadna. Może jeśli Edge zostanie zatrudniony w Creative Teamie to coś ruszy w strone Attitude?
Powrót do góry Go down
Olszak
Mid-Carder
Mid-Carder
Olszak


Liczba postów : 114
Reputacja PHW : 26224
Browarów za Pomoc : 0
Data Dołączenia : 10/05/2010
Wiek : 30
Skąd : Szczecin

Edge Empty
PisanieTemat: Re: Edge   Edge I_icon_minitimeSob Kwi 23, 2011 2:42 pm

powiedział bym, że nie młodzi wrestlerzy są do dupy tylko nowa era CT która nie pozwala im rozwinąć skrzydeł, może nadchodzą zmiany nie wiem czy na razie drastyczne ale zauważmy ostatni heel turn R-Trutha w którym normalnie palił obok ringu nie jest już pod dzieci nawet jedna kobieta krzyczała think about children : P
Powrót do góry Go down
The Psycho Jason
Administrator
Administrator
The Psycho Jason


Liczba postów : 198
Reputacja PHW : 27271
Browarów za Pomoc : 7
Data Dołączenia : 05/05/2010
Skąd : Kraina Cienia

Edge Empty
PisanieTemat: Re: Edge   Edge I_icon_minitimeNie Kwi 24, 2011 12:23 am

majster0 napisał:
Może jeśli Edge zostanie zatrudniony w Creative Teamie to coś ruszy w strone Attitude?

Jest to praktycznie niewykonalne Razz Każyd pomysł Creativ Teamu musi być akceptowany przez Vinca,więc nie ma co na to liczyć. Nikt nie jest w stanie zrobić coś wbrew Vincowi Razz Raczej bym swoich nadzei nie lokował w tą stronę.

Co do samego Edga szkoda, bo mogli go godnie pożegnać na WM'ce a nie tak po gali zwykłe odejśćie. Jak na postać jego rangi to zdecydowanie za mało i należy mu się pożądne pożegnanie.
W sumie Edge mógłby jeszcze walkczyć, ale przez tą chorobę na jego miejscu też bym nie ryzykował.

Świetny zawodnik, zawsze 100% dawał w postać jaką ma grać. To mi się właśnie w nim podobało, żę zawsze jak coś robił to na 110% Smile
Powrót do góry Go down
https://phw-wrestling.forumpolish.com
Olszak
Mid-Carder
Mid-Carder
Olszak


Liczba postów : 114
Reputacja PHW : 26224
Browarów za Pomoc : 0
Data Dołączenia : 10/05/2010
Wiek : 30
Skąd : Szczecin

Edge Empty
PisanieTemat: Re: Edge   Edge I_icon_minitimePon Kwi 25, 2011 3:39 pm

W sumie to było dziwne o ile to co sie tam dzieje nie mozna wierzyc to moze na serio po WMce stwierdzili, ze warto zeby wrestlerzy zrobili badania i wyszlo czy cos no i od razu wolal uniknac Edge paralizu czy cos nie ma co narzekac, a co do Edga kiedys bardzo go lubilem, swietnie odgrywal swa role zawsze praktycznie mozna bylo go zobaczyc byl barwna postacia jakich teraz jest niewiele, ostatnio zaczal mnie troche nudzic ale nie zmienia to faktu, ze byl wielki. Wogole teraz za malo sie dzieje miedzy walkami kiedys wiecej sie dzialo na SD u Teddyego w gabinecie albo ogolnie na zapleczu i dla tego te postacie moim zdaniem sa teraz mniej barwne od tych z przed kilku lat -.-'
Powrót do góry Go down
The Psycho Jason
Administrator
Administrator
The Psycho Jason


Liczba postów : 198
Reputacja PHW : 27271
Browarów za Pomoc : 7
Data Dołączenia : 05/05/2010
Skąd : Kraina Cienia

Edge Empty
PisanieTemat: Re: Edge   Edge I_icon_minitimeWto Kwi 26, 2011 1:17 am

nom ja sie zgadzam gimmicki staja sie coraz bardziej oklepane. Spojrzmy na takie NXT, przyszle gwiazdy federacji to jak sie przesledzi ich to zaden sie niczym nie wyroznia. Nie mowie tu o umiejetnosciach ale o gimmickach. Sa tam calkowicie bezbarwne postacie ( no moze raz na jakis czas sie ktos trafi ) Slabo to widze i wszystko zmierza do tego, ze zacznie sie to wszystko nudzic :/
Powrót do góry Go down
https://phw-wrestling.forumpolish.com
Szymek666
Low-Carder
Low-Carder



Liczba postów : 60
Reputacja PHW : 25903
Browarów za Pomoc : 0
Data Dołączenia : 10/05/2010
Wiek : 31
Skąd : Rembertów

Edge Empty
PisanieTemat: Re: Edge   Edge I_icon_minitimeWto Kwi 26, 2011 2:29 am

Już się nudzi teraz to oni zarabiają na THQ sprzedając prawa autorskie do SVR a w sumie i gra z każdym rokiem coraz gorsza też pod amerykańskie dzieci robiona na hard wygrywam mizem ze wszystkimi eee od 07 spadło na psy wrestling się kończy jaki by nie był czy gra czy real liiiiiiiipaaaaaaa
Powrót do góry Go down
Olszak
Mid-Carder
Mid-Carder
Olszak


Liczba postów : 114
Reputacja PHW : 26224
Browarów za Pomoc : 0
Data Dołączenia : 10/05/2010
Wiek : 30
Skąd : Szczecin

Edge Empty
PisanieTemat: Re: Edge   Edge I_icon_minitimeSro Kwi 27, 2011 11:50 am

wogole sory ze troche nie na temat ale odpowiem troche na wypowiedz Szymona, bo ja mialem PS2 to mialem Svr o ile sie nie myle alebo 06,07 albo 07,08 no i fajnie mozna bylo tworzyc postac i grac kariere, a bylem ostatnio u kuzyna i na xboxie 360 gralismy w 11 i albo niezauwazylem albo tylko mozna grac droge do WM i to 6 zawodnikami, to lipa jakas -.-'
Powrót do góry Go down
Olszak
Mid-Carder
Mid-Carder
Olszak


Liczba postów : 114
Reputacja PHW : 26224
Browarów za Pomoc : 0
Data Dołączenia : 10/05/2010
Wiek : 30
Skąd : Szczecin

Edge Empty
PisanieTemat: Re: Edge   Edge I_icon_minitimeSro Kwi 27, 2011 11:52 am

aaaaaa i duzo latwiej wywalac gosci na RR bo ma sie finishera w narozniku ktory naprzyklad jest big bootem to tez slabe : ( za to o ile sie nie myle latwiej sie mecza i ciezej jest numerem 1 przejsc RR bo gralem Bournem i nawet specjalnie nie podostawalem ale potem po minucie dopiero wstawal po akcji z naroznika
Powrót do góry Go down
Szymek666
Low-Carder
Low-Carder



Liczba postów : 60
Reputacja PHW : 25903
Browarów za Pomoc : 0
Data Dołączenia : 10/05/2010
Wiek : 31
Skąd : Rembertów

Edge Empty
PisanieTemat: Re: Edge   Edge I_icon_minitimeNie Maj 15, 2011 1:38 pm

prawda a w 07 taki Gej Mysterio Big Show-a nie podniesie a w jedynastce strzeli bąka i zrobi german suplex a propo PS2 miałem przez jakiś czas i grałem w szóstkę możesz mieć problemy ze skojarzeniem bo wiele się nie różnią i Kane ma fajny Chockeslam a poza tym grapling jest fajniejszy i żeby zrobić finishera typ musi być zmłucony i chwiać się na nogach a chair finisher boskie z Jakubem jak gramy to mamy własną akcję vandaminator(jakub) typek się obkręca a ja (THE LEGEND SZYMON) chair DDT albo Gilotynka też krzesłem
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Edge Empty
PisanieTemat: Re: Edge   Edge I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Edge
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Polish HardCore Wrestling - Nieoficjalna Polska Federacja TWG serwer 3!!! :: WRESTLING ZONE :: Newsy-
Skocz do:  
Copyright © by The Psycho Jason
All Rights Reserved
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Zgłaszanie nadużyć | Najnowsze dyskusje