Polish HardCore Wrestling - Nieoficjalna Polska Federacja TWG serwer 3!!!
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Strona GłównaStrona Główna  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Extreme Rules

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Olszak
Mid-Carder
Mid-Carder
Olszak


Liczba postów : 114
Reputacja PHW : 26224
Browarów za Pomoc : 0
Data Dołączenia : 10/05/2010
Wiek : 30
Skąd : Szczecin

Extreme Rules Empty
PisanieTemat: Extreme Rules   Extreme Rules I_icon_minitimeNie Maj 01, 2011 8:58 pm

Jejku co za beznadziejne PPV po wyniku meczu Sheamus vs Koffi nie było co oglądać znałem już zwycięzców wszystkich walk(większość już przed PPV ale po tym meczu już wszystkie następne były do przewidzenia), nie będę psuł wam zabawy pisząc je więcej skomentuje jak już obejrzycie powiem tylko jeszcze, że było wejście kharmy i niestety nie było Y2J'a było prawdopodobieństwo, że się pojawi, bo odpadł z Tańca z Gwiazdami i coś podobno na Twiterze pisał no ale cóż nie było go. Jedyny mecz którego nie widziałem to CM Punk vs Randy Orton ale wynik i tak powiedzieli
Powrót do góry Go down
The Psycho Jason
Administrator
Administrator
The Psycho Jason


Liczba postów : 198
Reputacja PHW : 27271
Browarów za Pomoc : 7
Data Dołączenia : 05/05/2010
Skąd : Kraina Cienia

Extreme Rules Empty
PisanieTemat: Re: Extreme Rules   Extreme Rules I_icon_minitimeSro Maj 04, 2011 7:15 am

Nom wyniki gali znane były przed rozpoczęciem ze względu na Draft Razz mnie tam osobiście nie urzekła niczym specjalnym. Fajnie że Christian zdobył pas , choć szkoda del Rio ale on sie chyba przyzwyczasił chyba już do tego. Czekam i czekam na Jericho...

A tak nawiasem to zajebiście jest mieć mature nic nie umiejąc xD
Powrót do góry Go down
https://phw-wrestling.forumpolish.com
Olszak
Mid-Carder
Mid-Carder
Olszak


Liczba postów : 114
Reputacja PHW : 26224
Browarów za Pomoc : 0
Data Dołączenia : 10/05/2010
Wiek : 30
Skąd : Szczecin

Extreme Rules Empty
PisanieTemat: Re: Extreme Rules   Extreme Rules I_icon_minitimeSro Maj 04, 2011 1:55 pm

ja mam naszczescie jeszcze rok do matury, no Christian zaslozyl w przeciwienstwie do Jasia, ze wzgledu na Trutha od poczatku bylo wiadomo, ze Morrison nie ma szans niestety on juz chyba tez sie przyzwyczail, ze daja mu mecze o pas dla podkrecania widowiska : P
Powrót do góry Go down
The Psycho Jason
Administrator
Administrator
The Psycho Jason


Liczba postów : 198
Reputacja PHW : 27271
Browarów za Pomoc : 7
Data Dołączenia : 05/05/2010
Skąd : Kraina Cienia

Extreme Rules Empty
PisanieTemat: Re: Extreme Rules   Extreme Rules I_icon_minitimeNie Maj 08, 2011 6:18 am

No Morrison ma niby dostać push na czasie , ze względu na emeryture Edge'a, więc może pofeuduje z Truthem a potem może jakiś title shot ;p
Powrót do góry Go down
https://phw-wrestling.forumpolish.com
Olszak
Mid-Carder
Mid-Carder
Olszak


Liczba postów : 114
Reputacja PHW : 26224
Browarów za Pomoc : 0
Data Dołączenia : 10/05/2010
Wiek : 30
Skąd : Szczecin

Extreme Rules Empty
PisanieTemat: Re: Extreme Rules   Extreme Rules I_icon_minitimeNie Maj 08, 2011 4:19 pm

Taaa, wiecznego pusha ma Orton ktory juz ma WHC -.-' to troche juz przesada ale mam nadzieje, ze masz racje
Powrót do góry Go down
The Psycho Jason
Administrator
Administrator
The Psycho Jason


Liczba postów : 198
Reputacja PHW : 27271
Browarów za Pomoc : 7
Data Dołączenia : 05/05/2010
Skąd : Kraina Cienia

Extreme Rules Empty
PisanieTemat: Re: Extreme Rules   Extreme Rules I_icon_minitimeWto Maj 10, 2011 2:36 am

Orton ustawił się już dawno w WWE więc nie ma co sie dziwić, a taki Morrison nie ma nikogo kto by go ciągnął w górę. Zapewne szybciej od niego pasy wygra Sin Cara gdyż po 1) Ma za sobą Triple H a po 2) Gadżety z jego wizerunkiem rozchodzą się podobnie do tych Ceny ;P
Powrót do góry Go down
https://phw-wrestling.forumpolish.com
Olszak
Mid-Carder
Mid-Carder
Olszak


Liczba postów : 114
Reputacja PHW : 26224
Browarów za Pomoc : 0
Data Dołączenia : 10/05/2010
Wiek : 30
Skąd : Szczecin

Extreme Rules Empty
PisanieTemat: Re: Extreme Rules   Extreme Rules I_icon_minitimeCzw Maj 12, 2011 10:48 am

Ciekawe w ogole jak mic skill Sin Cary hahah no widzialem juz mieli na SD jego gadzety : P jejku musze wiecej sie dowiedziec o WWE, bo nie bardzo wiem kto tam wplywa na decyzje i kto ma przodu, poza Cena, Ortonem itd.
Powrót do góry Go down
Szymek666
Low-Carder
Low-Carder



Liczba postów : 60
Reputacja PHW : 25903
Browarów za Pomoc : 0
Data Dołączenia : 10/05/2010
Wiek : 31
Skąd : Rembertów

Extreme Rules Empty
PisanieTemat: Re: Extreme Rules   Extreme Rules I_icon_minitimeNie Maj 15, 2011 1:43 pm

Orton zawsze był moim ulubieńcem na początku The Legend Killer faktycznie zawsze trafiał w sedno później The Viper było dobrze dopuki ta ksywa przestała do niego pasować ostatnio oglądałem tribute to Randy Orton i powiem wprost od razu widać kiedy stał się facem a jego punt kick który był znienawidzony stał się ósmym cudem świata ORTON NIE PASUJE MI NA FACEa dlatego WWE to tandeta i nie ma już emocji wiadomo że jak do ringu wchodzi Orton to nic "złego" nie zrobi
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Extreme Rules Empty
PisanieTemat: Re: Extreme Rules   Extreme Rules I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Extreme Rules
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Extreme BronieV Hardy

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Polish HardCore Wrestling - Nieoficjalna Polska Federacja TWG serwer 3!!! :: WRESTLING ZONE :: Newsy-
Skocz do:  
Copyright © by The Psycho Jason
All Rights Reserved
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Zgłaszanie nadużyć | Najnowsze dyskusje