Polish HardCore Wrestling - Nieoficjalna Polska Federacja TWG serwer 3!!!
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Strona GłównaStrona Główna  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Nowinki ze świata PHW nr 8

Go down 
AutorWiadomość
BronieV Hardy
Booker
Booker
BronieV Hardy


Liczba postów : 82
Reputacja PHW : 26058
Browarów za Pomoc : 0
Data Dołączenia : 14/05/2010
Wiek : 28
Skąd : Wrestlemania

Nowinki ze świata PHW nr 8 Empty
PisanieTemat: Nowinki ze świata PHW nr 8   Nowinki ze świata PHW nr 8 I_icon_minitimePią Cze 25, 2010 11:48 am



- Wyniki ostatniej gali PHW:

DEXXTER K vs. MAJSTER0
(pin fall)

Leito vs. Polish Scorpion (unknow)

Grubasek vs. Jakub (unknow)

SB Team vs. Brutal i The legend Szymon (pin fall)

Barbarian I Olszak vs Gm PHW I Infernal
(pin fall)

- Nowy Gm oraz posiadacz tytułu wagi ciężkiej ujawnił swoje imię ! Nazywa się DAVID BROOKS!

- BronieV Hardy : " Może i przegraliśmy... ale wszystko przez to , że Brutal i The Legend Szymon nie umieją walczyć w ringu 1 na 1. Przerwali pin... może i tak można lecz do tego dochodzi też trzęsienie linami, Tylko dzięki temu mogli nas pokonać a więc jeżeli mnie teraz słyszą to chcę im pogratulować i powiedziec jeszcze jedno. Chce RE-MATCHU!"

-Pozostając przy Sb team. Już poraz trzeci rozpoczeli bójkę w barze pod wpływem alkoholu. Wielu fanów zaczyna się martwic o problemy z alkoholem zawodników lecz na oficjalnych stronach zawodników uspokajają oni pisząc , że alkohol nie zdominuje w ich życiu.

-Olszak : " Zawiodłem się na Barbarianie ... Przegrałem nie tylko przez to , że opuścił ring ale również zajął sędziego co skończyło się wykonaniem niedozwolonego ciosu na mnie..."

-Gm David Brooks zapowiedział Uprising Tournament 2010. Zwycięzca otrzyma koronę oraz jako pretendent do tytułu dostanie kontrakt na mecz o tytuł wagi ciężkiej na dowolnej gali PPV

-Przypominam o pierwszej gali PPV która odbędzie się 4 lipca. Tego wydarzenia nie możecie przegapić !!!
Powrót do góry Go down
http://www.pk3run.pl
 
Nowinki ze świata PHW nr 8
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Nowinki ze świata PHW 8,5
» Nowinki Ze świata PHW nr 9
» Nowinki ze świata PHW nr.1
» Nowinki Ze świata PHW NR.5
» Nowinki ze świata PHW nr.6

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Polish HardCore Wrestling - Nieoficjalna Polska Federacja TWG serwer 3!!! :: ADMINISTRACJA :: PHW News-
Skocz do:  
Copyright © by The Psycho Jason
All Rights Reserved
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Zgłaszanie nadużyć | Najnowsze dyskusje